Osonaatorite hooldus

Asbeko Air OÜ on ETS Nord ametlik osonaatorite hoolduspartner.
Osonaatorite hooldus

Iga liikuv osa vajab õlitamist. Nii vajavad ka erinevad seadmed regulaarset hooldamist ning seda vastavalt tootja juhistele. Seadmed saavad oma tööd teha vaid juhul, kui need on töökorras ja töötavad eesmärgipäraselt. Asbeko Air OÜ teenuste hulka kuulub ka osooniseadmete regulaarne hooldamine. Osonaatoreid tuleb hooldada minimaalselt kord aastas.

Asbeko Air OÜ teeb koostööd Skandinaavia juhtiva ventilatsioonisüsteemide tootja ETS NORD AS’ga. Meie spetsialistid on koolitatud hooldama erinevaid suurköökide väljatõmbesüsteemide puhastusseadmeid, sh osoonpuhastussüsteemi seadmeid.

Osoonpuhastussüsteem sisaldab osoonigeneraatori seadmeid, mis integreeritakse ventilatsioonikubusse või liidetakse väljatõmbesüteemiga. Vastavad seadmed on spetsiaalselt loodud restoranidele ja suurköökidele, kus on kõrged nõuded rasva ja lõhna eemaldamiseks väljatõmbeõhust.

Tööpõhimõte

Osoonimoodul genereerib osooni (O3), mis on väga tõhus oksüdant. Kui osoon seguneb köögi väljatõmbe õhuvoolus, lagundab see rasva- ja lõhnaosakesed veeauruks, süsinikdioksiidiks ja kuivadeks mineraalideks – kõik looduslikud oksüdatsiooniproduktid, mis väljuvad väljaviskesüsteemi kaudu.

Uuri lisaks ja võta vajadusel meiega ühendust!

Asbeko Air OÜ on ka Interzone AB ametlik osonaatorite hoolduspartner